Форум - Ремонт котлов

Форум - ремонт котлов

Вы не авторизированны – вы не можете писать на форуме и просматривать файлы

 

#1126 2026-05-10 12:32:53

pavlyck
Новичок

Re: Газовый котел Hermann Micra 2

Доброго дня. Котел мікра2. В режимі ,літо' працює нормально(гаряча вода в крані є), ставлю на 0-зелений мигає, ставлю на опалення-не відбувається нічого(тільки коли закриваю гарячу воду то циркуляційний насос секунди дві або три ще працює). Плату міняв, датчик температури також. Опалення включається у випадку коли одночасно зливається вода(через зривний клапан у мене) і відкритий кран підпитки. Труба опалення що іде до батарей нагрівається. Порадьте будь ласка що робити треба. І ще одне, система підпитується до 1.7-1.8атм хоча тиск в системі водопостачання в нормі



Последнее редактирование pavlyck (2026-05-10 12:50:17)

 

#1127 2026-05-10 19:39:04

Анатолий
Administrator

Re: Газовый котел Hermann Micra 2

Контакти кімнатного датчика замкнуті?

 

#1128 2026-05-11 10:56:36

pavlyck
Новичок

Re: Газовый котел Hermann Micra 2

Його нема і провід я зняв з плати,але я зрозумів про яку перемичку йшлося в постах на форумі. Після роботи поставлю.
Дякую.



Последнее редактирование pavlyck (2026-05-11 11:10:49)

 

#1129 2026-05-11 14:57:36

pavlyck
Новичок

Re: Газовый котел Hermann Micra 2

Вже вдома, сиджу і радуюся. Ще раз ДЯКУЮ!

 

#1130 2026-05-12 20:54:49

yriiy
Новичок

Re: Газовый котел Hermann Micra 2

Пресостат ставив новий. Ситуація не міняється

 

#1131 2026-06-05 20:27:02

Анатолий
Administrator

Re: Газовый котел Hermann Micra 2

pavlyck пишет:

Всім доброго дня! Дістався мені мембранний блок з триходовим клапаном від мікра2, а в ньому шток ховається рівно з корпусом що кліпсу не поставити(сама мембрана була порвана). Підкажіть будь ласка, що тут не так.

Мембрану замінили? Яку таку кліпсу?

 

#1132 Вчера 10:38:11

pavlyck
Новичок

Re: Газовый котел Hermann Micra 2

Це не кліпса, а п'ятачок(на одному сайті із продаж він так називався). А вихід штока недостатній для установки цього п'ятачка через те, що в триходовому клапані бакувало однієї зипираючої шайби зі сторони мембрани(це побачив тоді коли висверлив гужони). Певно так зробили щоб не міняти порвану мембрану. Чи є тут ті, хто так робив?

 

#1133 Вчера 21:41:18

Анатолий
Administrator

Re: Газовый котел Hermann Micra 2

Я думаю кто такое робив і писати не вміє

 

Инструменты

Самые активные пользователи

Информация

Статистика
Всего пользователей: 6359
Всего тем: 676
Всего опросов: 0
Всего сообщений: 22703
День рождения сегодня 
Alexey1231,
Pavel111
Всего сообщений сегодня: 2
Пользовательская информация
Последним зарегистрировался: Mikhaill
Пользователи онлайн: 0
Гости онлайн: 8

map forum

[ Generated in 0.064 seconds, 27 queries executed ]